Łukasz Prokopiak - Adwokat

Adwokat Łukasz Prokopiak jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Prawa i Administracji.

Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z lokalnymi przedsiębiorcami służąc im doraźną pomocą prawną, prowadząc windykację należności, sporządzając umowy i kontrolując prowadzenie firmy pod względem zgodności z przepisami prawa, jak również jako p. o. asystenta sędziego, sporządzając projekty orzeczeń sądowych, uzasadnień i zarządzeń sądu w sprawach cywilnych i karnych. Aplikację adwokacką odbywał przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Płocku, gdzie został wpisany na listę adwokatów. Posiada bogate doświadczenie z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, pracy, karnego, handlowego i administracyjnego zdobywając je pod okiem prawników z wieloletnią praktyką zawodową.

Priorytetem Kancelarii jest zachowanie jak najwyższych standardów obsługi klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Ponadto jest nią rzetelność i terminowość realizowania powierzonych jej zadań, ocena sytuacji prawnej, ryzyko związane z prowadzeniem sprawy, a także minimalizowanie kosztów postępowania.

Kancelaria zapewnia elastyczność w zakresie ustalania terminów spotkań dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta.